top of page
kopuzlar_insaat_logo_bottom.png

Kopuzlar İnşaat Hakkında

          Kopuzlar İnşaat olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp beklentilerini de aşan yüksek kaliteli yapılar inşa etme konusunda tutkuluyuz. Deneyimli mimarlar, mühendisler, yükleniciler ve proje yöneticilerinden oluşan ekibimiz, yenilikçi ve uygun maliyetli çözümleri zamanında sunmak için tüm özverisiyle çalışır.
 

          İnşaat sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimizle, tüm inşaat ihtiyaçlarınız için güvenilir ve güvenilir bir ortak olarak kendimizi kanıtladık. Konut projelerinden ticari projelere kadar, büyük veya küçük her işin üstesinden gelebilecek beceri ve uzmanlığa sahibiz. Kendini topluluğumuza hizmet etmeye adamış yerel bir şirket olmaktan büyük gurur duyuyoruz ve her müşterimizle uzun süreli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz.


          Kopuzlar İnşaat olarak, her projenin benzersiz olduğunu anlıyor ve yaklaşımımızı her müşterinin özel ihtiyaçlarına ve hedeflerine uyacak şekilde özelleştiriyoruz. Kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız bize bölgenin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olarak ün kazandırdı. Yaptığımız işlerden ve yol boyunca kurduğumuz ilişkilerden gurur duyuyoruz.
 

          Projelerinizde Kopuzlar İnşaat'ı düşündüğünüz için teşekkür ederiz. Sizinle birlikte çalışmayı ve vizyonunuzu hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

Takımla Tanış!

Projelerimiz

Heybeli Life Kopuzlar Sitesi
Blue Life - Kopuzlar İnşaat
Altıntepe Düzey Evleri - Kopuzlar İnşaat
Tie Plaza - Kopuzlar İnşaat
Altıntepe Evleri - Kopuzlar İnşaat
Kopuzlar Plaza - Kopuzlar İnşaat
Kavacık Plaza - Kopuzlar İnşaat
Villa Balıkesir - Kopuzlar İnşaat
Reşadiye Tree House - Kopuzlar İnşaat
bottom of page